hydratácia


Anti-Aging Cream Novinka

Anti-Aging Cream

Omladzujúci pleťový krém

Luxusné ošetrenie, ktoré využíva silu hydratácie na boj proti prejavom starnutia v dôsledku vonkajších vplyvov od jemných liniek, cez vrásky až po nejednotný tón pleti. Poskytuje pleti celodennú hydratáciu, a navyše obsahuje Marine Repair™, patentovaný komplex 3LAB, ktorý je kombináciou morských zložiek, peptidov, minerálov, morskej vody, zložky na vyplnenie liniek, vitamínu C a ovocných výťažkov. Unikátne zloženie hĺbkovo hydratuje pleť, zachováva jej optimálny stav, zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu z jej vnútra a redukuje už vzniknuté viditeľné známky starnutia. Vďaka pokrokovej cielenej technológii má Anti-Aging Cream schopnosť identifikovať funkcie jednotlivých vrstiev pleti a doručiť do nich potrebné aktívne zložky.

"V 3LAB sme hrdí na vytváranie produktov, ktoré prinášajú neporovnateľné výsledky. Chceme, aby ženy vyzerali tak mlado, ako sa cítia. K našim súčasným produktom, ktoré pôsobia ako prevencia známok starnutia, teraz pripájame Anti-Aging Cream – komplexné riešenie pre redukciu známok starnutia pleti, na ktorej sú linky a vrásky už viditeľné."

Erica Chung, spoluzakladateľka a tvorkyňa značky 3LAB

Kľúčové zložky: japonská červená tráva, vitamíny A, C a E, prírodná zložka s kyselinou hyalurónovou, extrakt jačmeňa a ovsa, Abysinne 657.

Aplikácia: ráno a/alebo večer aplikujte na čistú pleť tváre a krku.

Objem: 60 ml

Cenové a darčekové akcietlačkontakt