Čo by ste o 3LAB mali vedieť


  Erica Chung

Pokroková pleťová starostlivosť 3LAB priamo z laboratória

Obľúbená kozmetická značka amerických celebrít, 3LAB, spája najväčšie inovácie v oblasti technológií a najpokrokovejšie zložky do luxusných, efektívnych produktov, ktoré zlepšujú zdravie a krásu pleti, pričom zmierňujú jej poškodenia a bojujú proti prejavom starnutia. Erica Chung, spoluzakladateľka a tvorkyňa značky, sa ujala výzvy vytvoriť "perfektný produkt", a práve jej nadšenie a poslanie viedlo k vzniku tejto prevratnej značky súčasnosti.

Spoločnosť ako jedna z prvých predstavila biotechnologickú verziu rastového hormónu a technológiu kmeňových buniek z jabĺk. Má svojich nadšencov v kruhu hollywoodskych hviezd aj odborníkov na pleť a skrášľovanie.

Cieľom značky 3LAB pri vývoji línie pleťových prípravkov nebolo len ošetrovať pleť, ale zároveň ju aj zdokonaľovať. Ponuka 3LAB je precízne usporiadaná tak, aby zákazníkom poskytovala moderný rad prípravkov pre potreby každého typu pleti.

3LAB využíva rastlinné ingrediencie najvyššej kvality a pokrokové vedecké technológie na odvrátenie sily prírody a času. Tento unikátny proces umožňuje použitie antioxidačných zložiek vo vysokých koncentráciách.

Výsledok? Najefektívnejšia kolekcia pleťovej starostlivosti, ktorá sľubuje spevnenie, vyhladenie, zjednotenie tónu a zdokonalenie starnúcej pleti.

Čo by ste o 3LAB mali vedieť:

• prípravky bez parfumácií, konzervantov, farbív

• pokrokové zloženia obsahujú revolučné kmeňové bunky z jabĺk, či biotechnologickú verziu rastového hormónu, ktoré značka sama vyvinula

• má vlastné laboratórium aj výrobnú fabriku, kde sa produkujú aj luxusné prípravky pre ďalších 70 svetových kozmetických značiek

Späť hore
 

Zdenka Studenková: Tvár značky 3LAB

ŽIVOTNÝ ŠTÝL

O Vás 3 slovami?

Možno postačí to, ako ma charakterizuje moja dcéra: "si ako Mochovce".

Aká je Vaša životná filozofia?

Pracovať a žiť tak, aby si človek neprestal vážiť sám seba.

Čo robíte rada vo svojom voľnom čase?

Voľný čas je pre mňa taký deň, keď nemám úplne nič, a tak si rada zájdem do kina, na nejaké predstavenie - najčastejšie prenos z Metropolitnej opery v New Yorku. A milujem knihy. Počas prázdnin idem už siedmy rok do kúpeľov.

Prečo by sa mali dámy o seba starať? Je podľa Vás výzor dôležitý?

Myslím, že žiadnej žene, ktorá sa chce cítiť ako žena, netreba nič vysvetľovať. A ak už použijete termín "dáma" - to už ani nehovorím. Viem, že telo si s nami od istého veku robí čo chce, a preto je potrebné o to viac, postaviť sa čelom k tejto výzve. Ja osobne, priznávam, ťažko pochopím už len to, že niekomu chýbajú napríklad zuby. Ten človek, nedajbože žena, má v tej chvíli obrovský hendikep, či už pri uzatváraní vzťahov, nadobúdaní práce, a hlavne, vnútorne je určite nespokojný sám so sebou.

KOZMETIKA

Aká je Vaša každodenná starostlivosť o pleť?

V mojej práci, pri neustálom nanášaní mejkapu, odličovaní, natáčaní, tupírovaní a lakovaní vlasov, je naozaj veľmi dôležité každodenné dokonalé čistenie pleti aj vlasov a dobrá kozmetika. To už nehovorím o mojej suchej pleti. Takže, odlíčiť sa, používať séra, kvalitné krémy, očné krémy a občas masku.

Čo všetko podľa Vás vplýva na kvalitu pleti?

Samozrejme žena, ktorá fajčí ako komín, ponocuje a po plese sa vyspí v účese od kaderníčky a s flitrovými očami – tá už podľa mňa nemusí robiť nič. Ďalším dôležitým faktorom, ktorý ovplyvňuje ako pleť vyzerá, je strava. Ja som už od detstva priateľkou varechy, je to dokonca môj veľký koníček, takže varenie mi prináša radosť a dobrý pocit, že viem, čo som zjedla.

Čím Vás zaujala kozmetická značka 3LAB a ako sa podľa Vás odlišuje od ostatných značiek?

Dostala som od značky 3LAB možnosť vyskúšať takmer všetky produkty, s čím ja ako silný alergik mám veľké problémy, aby mi produkty sadli so všetkým, čo ponúkajú. 3LAB mi sadol a ja sa z toho veľmi teším. Nemám víkendový dom, ani vilu s jachtou v Chorvátsku, ale celý svoj profesný život si doprajem kvalitnú kozmetiku, ošetrenie pleti, dobrú kaderníčku, pretože, predsa len sa živím svojím výzorom a niekedy hádam aj talentom.

Bez akého produktu 3LAB si neviete predstaviť deň?

Len čo ráno vstanem a umyjem si tvár, musím si naň naniesť svoj obľúbený WW Cream (protivráskový a rozjasňujúci pleťový krém) a hlavne WW Eye Cream (komplexne omladzujúci očný krém), no a potom už môžem pripravovať raňajky a variť kávu. Keď mám viac času a potrebujem nabudiť pleť pred predstavením, alebo akciou, použijem Perfect Mask s fantastickým okamžitým efektom a jednoduchou aplikáciou. Rada si doprajem špeciálnu a intenzívnu starostlivosť v podobe séra, moje obľúbené od značky 3LAB je Super "h" Serum (jedinečné omladzujúce sérum).

PRÁCA

Národné divadlo, seriály, filmy... Je toho naozaj veľa, čomu sa venujete, čo robíte najradšej?

Za tých 40 rokov, čo robím moju profesiu, som si vyskúšala všetko. Natočila som zopár fi lmov na Barrandove, za ktoré sa nemusím hanbiť. Do roku 2000, tam som to prestala počítať, som urobila okolo 200 televíznych pondelkových inscenácií a od štúdia na Vysokej škole muzických umení hrám v divadle. Jasné, že vyhráva divadlo. To je tá cirkusová manéž, kde sa herec naučí remeslo, každodenný tréning v ňom vypestuje akúsi disciplínu, ale hlavne mu dáva možnosť prežiť si tú ktorú postavu v reálnom čase a so spätnou väzbou od diváka.

Ak sa nemýlim, aktuálne hráte až v 5 predstaveniach, ktoré je Vaše obľúbené?

Momentálne hrám v Slovenskom národnom divadle v inscenácií "Chrobák v hlave", teraz už dvadsiatu piatu sezónu, v štúdiu SND hrám skvelú "Pamäť vody" o genetickom kóde v každom z nás, v Modrom salóne SND hru "Leni", ktorá bola napísaná špeciálne pre mňa a je spoveďou úžasnej, no kontroverznej ženy, označovanej ako Hitlerova režisérka. Na veľkom javisku hrám hru "Buddenbrookovci", čo je veľká hra nemeckého klasika Thomasa Manna a poslednou hrou je adaptácia Timraviných poviedok pod názvom "Bál", na ktorú vás srdečne pozývam a verím, že každý, kto ešte nebol v divadle, mu po tomto (a nielen tomto) predstavení príde na chuť a zistí, že živý kontakt herca a diváka je niečo výnimočné, vzrušujúce a zmysluplné.

A úplne na záver – môj Branko pochádza z dediny na Záhorí, ktorá sa volá Láb – takže ja mám v tejto značke úplne jasno.

Ďakujem. Vaša Zdena

Späť hore

 
Fotky z uvedenia

Exkluzívne uvedenie na Slovensku

Pondelok, 17:00
Lobby hotela Kempinski v bratislavskom River Parku

Toľko očakávané stretnutie je predo mnou. Trochu nervózna a neistá čakám na Ericu Chung, zakladateľku značky, ktorá v ostatných 10 rokoch zmenila Ameriku a celosvetové vnímanie kozmetiky. Značky, o ktorej som si v snahe pripraviť sa na tento týždeň prečítala toľko chválospevov aj kritiky, že jediné, čo mi ostalo v hlave je zmätok - kombinácia očakávania a skepticizmu.
Dvere výťahu sa otvárajú a do lobby vstupuje dáma kórejského pôvodu, v krásnych štýlových šatách, s hrdým postojom a úsmevom na tvári. Je veľmi príjemná, spája sa v nej uvedomovanie si vlastného úspechu, ktorý dosiahla, so zvláštnou pokorou a láskou k ľuďom. Prvých 15 minút spoločenskej konverzácie spýtavo pozorujem jej pleť a zamýšľam sa, aký make-up asi použila. Jej pleť je dokonalá. Následne si to uvedomujem: ona predsa nemá make-up. Jej pleť dokonalá je. Počas svojho krátkeho predstavenia spomenie, že v auguste oslávi 58 rokov.
Áno, chcem o tejto značke vedieť všetko! Chcem o nej počuť, vyskúšať ju, aj ja chcem takú pleť!

Utorok, 17:00
Slávnostné uvedenie 3LAB v parfumérii FAnn v Eurovea

V parfumérii FAnn vrcholí ruch už od štvrtej. Zbiehajú sa sem pozvané dámy, populárne osobnosti, úspešné herečky, moderátorky a speváčky. Vzhľadom na hollywoodsky úspech 3LAB sme to i my poňali celebritne. Okrem informácií a testovania produktov mali dámy možnosť vyskúšať tiež mini ukážku efektívnosti obľúbenej pleťovej masky hollywoodskych hviezd, Perfect Mask, čo k našej radosti využila Mária Čírová.
V snahe nasmerovať značku na jej šťastné putovanie v kozmetickom svete Slovenska sme jej prizvali tri sudičky, aby ju vyprevadili. A tak po krátkom príhovore Ericy a symbolickom prípitku šampanským Zdenka Studenková, Iveta Malachovská a Vera Wisterová slávnostne prestrihli pásku a na červenom koberci popriali 3LAB-u všetko najlepšie.

Streda, 10:00
Tlačová konferencia 3LAB v hoteli Kempinski

Na naše veľké potešenie záujem o značku zo strany novinárov potvrdila hojná účasť zástupkýň populárnych ženských a lifestylových magazínov. Tak ako v predchádzajúcich dňoch, aj tu bola hlavnou hviezdou Erica, ktorá s hrdosťou predstavovala svoju filozofiu, prípravky a s pokojom odpovedala na všetky zvedavé otázky. Veríme, že na prítomné dámy urobila rovnaký dojem ako na nás a že aj vďaka nim sa chýry o originalite značky 3LAB rozšíria medzi všetky milovníčky kozmetiky.
3 dni s Ericou Chung a všetko to, čo som sa počas nich dozvedela o 3LAB na mňa zapôsobilo. Mám presvedčenie, že 3LAB osloví aj naše zákazníčky a ako hovorí Erica, zmení ich pleť, a následne zlepší ich život.

Späť hore

Cenové a darčekové akcietlačkontakt